07/04/2014

Eiropas čempionāts 1.posms.

12.aprīlī Oss trasē Holandē notiks 2014.gada Eiropas čempionāta kvadriem 1.posms. Dalībnieku sarakstā 5 sportisti ar Latvijas licencēm - Kārlis Bole, Endijs Bernics, Edgars Meņģelis (ne bezGoldspeed atbalsta:), Ralfs Reinfelds un Ritvars Stamers. Par Ritvaru kā kvadru braucēju gan iepriekš nekas nav bijis dzirdams...

Pilns dalībnieku saraksts šeit.

Kārlis Bole:" Jaunajai sezonai esmu gatavāks kā jebkad, man ir jauns mehāniķis - Andis Sproģis, kurš ir ļoti pārsteidzis ar savu ieguldīto darbu tehnikā, kā jau zināms, viss nav atkarīgs tikai no braucēja, bet arī no mehāniķa, tapēc, dodoties uz Ossu, esmu ļoti priecīgs par to, ka tehnika ir sagatavota augstā līmenī.

Marku neesmu mainījis - palieku pie KTM, taču šogad tas ir uzbūvēts kā hibrīds. Ziema bija ļoti īsa, tapēc varēju pavadīt lielāko daļu nedēļas nogaļu braukšanas treniņos Ādažu poligonā un gatavoties sezonai, kā arī daudz laika tika aizvadīts sporta zālē kopā ar Leonu Kozlovski, tāpēc pats jūtos lieliski un ceru uz labu rezultātu visas sezonas garumā.

Ralfs Reinfelds:"Starpsezonā īpašu uzmanību vērsu fiziskajai sagatavotībai, protams, arī braukšanai, baigi paveicās ar pateicīgajiem laikapstākļiem, kas ļāva vismaz nedēļas nogalēs pavizināties pa kādu no trasēm.
Atklāti sakot, mērķu man nav un nav arī ne jausmas kāds varētu būt mans sniegums gan šājā sezona, gan nākamnedēļ EČ pirmajā posmā Oss'ā (Holandē), bet skaidrs tas, ka padoties netaisos, varbūt. Galvenais saglabāt vēsu prātu un tad jau būs ok.

Turam īkšķus!

Raksts ņemts no Neija Racing Team